Animatsioon

Standard

Neljas ülesanne.

Ülesandeks oli teha kooli tutvustav animatsioon. Animatsiooni idee väljamõtlemine oli päris keeruline. Meie kooli logol on kujutatud päike, mõtlesin algul, et suudan panna päikesekiired kuidagi liikuma.

Alustasin juhendmaterjali lugemisest, siis hakkasin lugema inglisekeelset Help- i. Kõik oli lihtne, aga ma ei suutnud leida ühte nuppu –Nimetu.

Seega hakkasin otsima videojuhendeid.

Sain väga palju abi ühest Youtube videost. Oma animatsiooni esimese lehekülje tegin selle juhendi alusel, aga lehekülgede vahetus oli minu Web Disaineris taaskord täiesti erinev antud video omast.

Puuduoleva nupu leidsin sellest videost – nagu arvata oligi, oli tegemist uskumatult lihtsa lahendusega 🙂 Selle video abil sain panna animatsioonile ka lehekülgi juurde.  Videotes on kõik alati lihtne ja loogiline- pole mingi kunst muuta mingi akna suurust (näiteks pildigaleriil), aga minul see ei õnnestunud, sama keeruline oli leida õigeid värve.

Minu animatsioon tuli välja hoopis teistsugune, kui ma alguses arvasin. Tulemus pole kaugeltki täiuslik. Suutsin tekitada värvi muutva logo ja nupuks muutuva kooli nime, lisada pildigalerii (pildid on kooli kodulehelt võetud ja ilmselt olematu kvaliteediga) ning Tap Area kahele lehele.

Minu loodud animatsioon on jagatud Google Drive ja Dropboxi.

 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s