Videotöötlus

Standard

Kolmas ülesanne

Tegemist on minu esimese videoga. Kasutasin oma video monteerimiseks 4 aasta tagust videomaterjali. Koolis toimus sel päeval õpetajate koolitus, mille käigus õpiti koostööd ning õppeainete lõimimist. Sel päeval toimus 3 õppetundi, igas tunnis oli korraga mitu õpetajat. Kuna selle õppepäeva materjali polnud keegi monteerimiseks võtnud, samas õpetajad meenutavad seda päeva põnevusega, siis otsustasin teha video sellest, kuidas kõik on nooremad ja ilusamad.

Videod, mis sellest päevast pärinevad, on filmitud eemalt ja liiga staatiliselt. Videomaterjali oli umbes pooleteist tunni jagu.

Esimeseks tunniks oli kehaline kasvatus kahe, kuna suurem osa tunnis ajast töötas taustal töömeeste brigaad mootorsaega, pidasin ma paremaks selle tunni materjalist kasutada ainult soojendusvõimlemist ,,Laulu hommikuvõimlemisest” taustal. Kõik liikumised on 1,5 korda kiiremaks muudetud.

Teine tund oli mõeldud rühmatöö arendamiseks ja toimud ruumis sees. Valisin sealt erinevaid lõike, kõiki siirdeid ei suutnud ma siiski väga sujuvateks muuta. Muutsin hääle tugevust vaiksemaks iga lõigu alguses ja lõpus.

Kolmandaks tunniks oli muusikaõpetus, mis oli lõimitud loodusõpetusega. Selle tunni materjali oli kõige rohkem, aga kuna video pikkus oli minu meelest juba niigi küllaldane, jätsin videosse alles mõned lõigud tunni algusest.  Lisasin fotosid video lõpuossa, lisaks ka mõned pealdised. Lõikasin lõpuossa  ka laulu ,,Inimene õpib kogu elu” lõpu, see tundus sobivat temaatikaga.

Videot saab näha siit.

 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s